Товари у кошику

Про компанію Garbaruk

СТАНОВЛЕННЯ НАШОЇ КОМАНДИ

Фундамент майбутньої компанії, яка спеціалізується на виробництві високоякісних та унікальних вело-компонентів, був закладений більше 20 років тому в дуже видовищному, водночас і надзвичайно технічному виді спорту, а саме - в мотоперегонах. Протягом багатьох років успішної участі і перемог в змаганнях, ми змогли сформувати команду висококваліфікованих і відданих свої справі інженерів та спортсменів.

Отримавши значний об'єм знань по роботі з мотоциклами - від налаштування двигунів до розробки високопродуктивних комплектуючих - ми змогли накопичити необхідні для наших майбутніх проектів навички та вміння.

ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЬ

Станом на 2018 рік, компанія Garbaruk вже більш ніж 8 років займається розробкою та виробництвом високоякісних велосипедних компонентів в столиці України - місті Києві.

Метою нашої діяльності є створення продуктів, які володіють безкомпромісною якістю і пропонувати вело-любителям особливості продуктів, яких вони очікують. На даний момент лінійка наших продуктів представлена передінми зірками з перемінною товщиною зубів (narrow-wide), 10/11-швидкісними касетами та іншими аксесуарами.

Ми постійно працюємо над створенням нових продуктів, щоб вело-ентузіасти з усього світу могли за допомогою наших продуктів використовувати свої маунтінбайки на всі 100%. Наша компанія працює на основі повного циклу виробництва, починаючи з дизайну, 3D-моделювання і закінчуючи виготовленням наших компонентів на верстатах з ЧПУ. Всі етапи виробництва відбуваються в Україні.